Honeywell Buyer - temporary contract for 1 year in Nagykanizsa, Hungary

Buyer - temporary contract for 1 year

Join a team recognized for leadership, innovation and diversity

A munkakör fő felelősségi területei:

  • Megrendeli a termeléshez szükséges alkatrészeket
  • Gondozza a kihelyezett megrendelés állományt: lejárt határidejű szállítmányokat, anyagbeérkezési átütemezéseket, törlendő megrendeléseket és a visszaigazolatlan megrendeléseket
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal; beszállítókkal való jó kapcsolat kialakítása
  • Részt vesz a beszállítók értékelésében
  • Napi kapcsolatot tart a termeléssel, a termeléstervezővel, a minőségbiztosítással és a mérnökséggel
  • Import fuvarszervezést bonyolít az alkatrészek beszerzéséhez kapcsolódóan és a fuvarozókon keresztül nyomon követi a beérkező szállítmányokat
  • A raktárban bevételezési blokk alatt álló anyagok folyamatos kitisztázása
  • Beérkező alkatrészek számláinak ellenőrzése
  • Folyamatos információ nyújtás az anyaghiány-riporton keresztül a várható anyagbeérkezések mennyiségét és idejét tekintve
  • Az éves tervben meghatározott termelékenység/minőség/szállításra vonatkozó célok elérése
  • Beszállítókkal való tárgyalások lefolytatása / támogatása
  • A szállítók fizetési feltételének javítása a fizetési határidő növelésével
  • Biztosítja az új árak rendszerbe történő időbeni felvitelét
  • A helyi beszerzési gyakorlat folyamatosan figyelése és lehetőség szerint fejlesztése

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:​​

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Kiváló szervező készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás, második nyelv ismerete előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office, SAP ismeret)

    15 Identify cost reduction opportunities

    25 Review and monitor purchase requisitions

    30 Manage supplier communication

    30 Deal with invoice discrepancies

Exempt How Honeywell is Connecting the World

INCLUDES
  • Continued Professional Development
ADDITIONAL INFORMATION
  • Job ID: HRD22033
  • Category: Procurement
  • Location: Dozsa Gy. U. 147, Nagykanizsa, ZALA 8800 HUN

Honeywell is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to age, race, creed, color, national origin, ancestry, marital status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, disability, nationality, sex, or veteran status.

Honeywell is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to age, race, creed, color, national origin, ancestry, marital status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, disability, nationality, sex, religion, or veteran status.

For more information on applicable equal employment regulations, refer to the EEO is the Law poster .

Please refer to the EEO is the Law Supplement Poster & the Pay Transparency Policy .

If a disability prevents you from applying for a job through our website, request assistance here . No other requests will be acknowledged.