Honeywell Project Engineer in Warsaw, Poland

Project Engineer

Innovate to solve the world's most important challenges

Podsumowanie:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów od strony technicznej przy współpracy i pod okiem kierownika projektu. Będą to projekty na terenie całej Polski, związane z realizacją instalacji teletechnicznych, w zakresie sterowania i monitorowania instalacji klimatyzacji, wentylacji, monitorowania instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz szeroko rozumianych systemów BMS. Dostarczamy rozwiązania dla najbardziej wymagających i prestiżowych klientów.

Zakres obowiązków:

· Pisanie aplikacji dlasterowników PLC zarządzających pracą systemów kilmatyzacji oraz wentylacji

· Integracja urządzeń oraz sytemów, w ramach jednej platformyBMSzarządzającej pracą budynku

· Uczestniczenie w procesie uruchomień i odbiorów instalacji

· Przygotowywanie masek graficznychna potrzeby wizualizacji integrowanych systemów

· Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz ofert pod kątem ograniczeń technicznychibudżetowych

· Udział w tworzeniu harmongramów prac i kalkulacji godzinowych dla bieżących i ofertowanych projektów

· Prowadzenie korespondencji z biurem projektowym, firmami podywkownawczymi oraz klientemkońcowym

· Uczestniczenie w spotkaniach kordynacyjnych w ramachbieżącychprojektów

· Kontrola jakości i postępu prac podwykonawców

· Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

· Rozwiązywanie problemów technicznych oraz prowadzenie korespondencji w języku angielskim zcentrumwsparciatechnicznego

· Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w ramach realizowanych projektów

40 Pisanie aplikacji dla sterowników PLC

30 Integracja urządzeń oraz systemów

30 Proces uruchomień

MUST HAVE

· Umiejętność programowania sterowników automatyki, popartą co najmniej trzyletnim doświadczeniem w branży instalacji automatyki budynków lub szeroko rozumianych systemów BMS

· Praktyczna znajomość urządzeń AKPiA – Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki

· Prawo jazdy kategorii B

· Pasję tworzenia produktów najwyższej jakości

· Znajomość języka angielskiego na poziomieco najmniejB1

NICE TO HAVE

· Znajomość protokołów komunikacyjnych (BACnet, Modbus, LON)

· Znajomość technologiidziałania systemów wentylacji, układów grzania/chłodzenia

· Znajmość działania sieci ethernetowych

· Dobraznajomość AutoCAD, MS Excel oraz MS Word oraz zamiłowanie do tematyki IT

· Uprawnienia SEP do 1kV kat. E

· Ciekawehobby

Exempt How Honeywell is Connecting the World

INCLUDES
  • Continued Professional Development
ADDITIONAL INFORMATION
  • Job ID: req171096
  • Category: Engineering
  • Location: Domaniewska 39, Warsaw, MAZOWI 02672 POL

Honeywell is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to age, race, creed, color, national origin, ancestry, marital status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, disability, nationality, sex, or veteran status.

Honeywell is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to age, race, creed, color, national origin, ancestry, marital status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, disability, nationality, sex, religion, or veteran status.

For more information on applicable equal employment regulations, refer to the EEO is the Law poster .

Please refer to the EEO is the Law Supplement Poster & the Pay Transparency Policy .

For more information on how we process your information in the job application process, please refer to Recruitment Privacy Notice .

If a disability prevents you from applying for a job through our website, request assistance here . No other requests will be acknowledged.